Hits: 714

logo200

 

آگاهینامه

 

 

هم‌میهن گرامی،

سخنان تلویزیونی سید علی خامنه‌ای در صبح روز آدینه نوزدهم دی‌ ماه ۱۳۹۹ برابر با هشتم ژانویه ۲۰۲۱، بار دیگر ضمیر پلید و سرشت ناپاک این اشغالگران را بر همگان آشکار نمود. خامنه‌ای در سخنان خود ثابت کرد که زمام امور مملکت تنها در دستانِ به خونِ آغشته‌ او قرار دارد و نه تنها سلامت و رفاه، بلکه جان مردم هم در سیاستها و افکار وی کمترین اهمیتی ندارد. او با اعلام رسمی ممنوعیت خرید و استفاده واکسنهای فایزر بیون‌تک، مدرنا و آسترازنکا، و دخالت مستقیم در نظام بهداشتی کشور که کمترین دانشی از آن ندارد، بار دیگر دشمنی خود را با ملت ایران اعلام و این دشمنی را وارد مرحله نسل کشی نمود.

بر خلاف ادعاهای بی اساس خامنه‌ای جنایتکار، واکسنهای یاد شده توسط شرکتهای معتبر و نهادهای تحقیقاتی - علمی شناخته ‌شده و مورد اعتماد جهانی، تولید و نتایج تحقیقات آن‌ها توسط یک گروه سوم از محققین و دانشمندان بیطرف مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین همه ‌اطلاعات و گزارشات به‌ صورت شفاف در قالب مقالات علمی منتشر و در جلسات نقد و بررسی متعددی بصورت زنده در سراسر دنیا پخش‌ شده است. بسیاری از کشورها ازجمله بریتانیا، آلمان و ایالات متحده و کانادا پیش از آغاز سال نوی میلادی واکسیناسیون گسترده و رایگان شهروندان خود را آغاز کرده‌اند.

بدیهی است خامنه‌ای جنایتکار، ‌تنها از روی کینه شخصی و به قصد انتقام گیری از ملت آزادی خواه ایران، که در قیام‌های شجاعانه خود بویژه در آبان ۹۸ فراموش نشدنی، خواستار سرنگونی و براندزی جمهوری اسلامی بودند، این سخنان را ایراد کرده است.

کنگره رهایی ایران این اقدام غیر علمی، غیر انسانی و کینه توزانه خامنه‌ای را بشدت محکوم کرده ، او و تمامی دست اندر کاران حکومتی را مسئول مرگ هر یک از هم میهنان گرفتار با بیماری کووید نوزده دانسته و به جوامع جهانی هشدار می‌دهد که خامنه‌ای با استفاده از ویروس کرونا نقشه نسل کشی و قتل عام گسترده مردم ایران را در سر دارد.

 

پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
کنگره رهایی ایران
۲۰ دی ۱۳۹۹ برابر با ۹ ژانویه ۲۰۲۱